Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя висадять 200 дерев

На території Запоріжжя висадять 200 дерев

52 0
На території Запоріжжя висадять 200 дерев

Днями пролунала інформація, стосовно того, що на території Запоріжжя буде висаджено 200 молодих лип. Відповідну інформацію було повідомлено організаторами заходу.

Наголосимо на тому, що дана подія відбулася сьогодні, 17 вересня. Дерева були висаджені на Набережній магістралі, а саме на ділянці від паркової зони Перемоги до каскаду фонтанів «Веселка». Звернемо вашу увагу на тому, що для даної події були підготовлені липи, котрі повинні добре прижитися, так-як вік дерев складає від 5 до 7 років. Ріст даних насаджень буде контролюватися спеціальною організацією та здійснюватиметься регулярний полив.

Цікаво, що до вищезгаданої акції долучилося багато місцевих жителів. Громадяни повідомили, що раді принести місту позитивний вклад та озеленити Запоріжжя. Масштабна висадка дерев відбулася в рамках заходу «Врятуємо Дніпро разом», яку вже 9 років ініціює комбінат «Запоріжсталь».

Жителі міста сподіваються на тому, що дані акції ще не раз будуть відбуватися на території Запоріжжя. Звернемо вашу увагу на тому, що завдяки щорічній акції «Врятуємо Дніпро разом» вдалося здійснити насадження в Запоріжжі більше ніж 800 дерев.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.