Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя закуплять 15 нових машин швидкої допомоги

На території Запоріжжя закуплять 15 нових машин швидкої допомоги

23 0
На території Запоріжжя закуплять 15 нових машин швидкої допомоги

Днями пролунала інформація, стосовно того, що на території Запоріжжя з’явиться 15 новеньких карет швидкої допомоги. Валова вартість затрачених грошей складатиме більше 30 мільйонів гривень. Таке повідомлення надійшло від Запорізького обласного центру екстреної медичної допомоги.

Таким чином, Запорізька область здобуде 15 автомобілів Citroen jumper тип В (вартість за одиницю складатиме 1,96 мільйонів гривень). Звернемо вашу увагу на тому, що дані машини будуть укомплектовані усім необхідним. Отже, карети швидкої допомоги матимуть у своєму складі: каталки, складні крісла, кисневі балони, аспіратори, монітори тиску, дефібрилятор та інше.

Наголосимо на тому, що закупівля була проведена в рамках державної програми в боротьбі з коронавірусом. Тому вже найближчим часом машини будуть готові до функціонування.

Зауважимо, що за останню добу в області зареєстрували 706 нових випадків захворювання COVID-19. Про це повідомляють в обласному лабораторному центрі МОЗ України. Всього станом на 18 листопада зареєстровано 197 летальних випадків від COVID-19. У результаті на території Запоріжжя підтримується програма «карантин вихідного дня».

 

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.