Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запоріжжя з’являться нові електроавтобуси    

На території Запоріжжя з’являться нові електроавтобуси    

87 0
На території Запоріжжя з’являться нові електроавтобуси    

Звернемо вашу увагу на тому, що жителі Запоріжжя можуть першими по Україні скористатися послугами електроавтобусами. Таку заяву було оголошено прес-центром мерії.

Таким чином, в кінці минулого тижня відбулася зустріч мера міста Володимира Буряка з представниками Європейського інвестиційного банку.

Наголосимо на тому, що вищезгаданий банк підписав разом з Україною Угоду про залучення коштів для розвитку міського пасажирського транспорту. Таким чином, одним з учасників заходу стало Запоріжжя і компанія «Запоріжелектротранс».

Таким чином, стало відомо, що ЄІБ виділить запорізькому підприємству гроші, за рахунок яких і буде закуплений новий транспорт. Звернемо вашу увагу на тому, що всього заплановано купити 26 електроавтобусів та 20 автобусів великої місткості. Після цього Угоду повинно ухвалити Міністерство інфраструктури і Міністерство фінансів.

Після завершення всіх бюрократичних процедур Запоріжжя вже в 2020 році матиме змогу отримати фінансову підтримку для купівлі нового громадського транспорту. Таким чином, Запоріжжя має всі шанси стати першим містом по Україні, де на маршрутах громадського транспорту курсуватимуть електробуси.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.