Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запорізької області капітальні відремонтують 2 кілометри траси

На території Запорізької області капітальні відремонтують 2 кілометри траси

36 0
На території Запорізької області капітальні відремонтують 2 кілометри траси

Звернемо вашу увагу на тому, що під Запоріжжям розпочалися масштабні ремонтні роботи автомобільної траси – Запоріжжя-Біленьке. Заплановано реконструкцію провести до кінця 2020 року. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Колосальні ремонтні роботи цієї ділянки траси в Запорізькому районі було доручено організації «Інвестбуд». Протягом нинішнього року заплановано виконати ремонтні роботи на ділянці в 2,4 кілометра. Валова сума, котра затрачена на даний захід становить більше 55 мільйонів гривень. Загальна площа укладання асфальтобетонного полотна складе 16,4 тисяч квадратних метрів.

Наголосимо,  днями було оголошено повідомлення, стосовно того, що Запорізька область лідирую протягом нинішнього року щодо відремонтованих автомобільних доріг. Відповідну інформацію оголосив керівник «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Протягом 2020 року до ладу було приведено більше 120 км траси Харків-Сімферополь, 118 км траси Василівка-Бердянськ, 10 км траси Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя і практично 7 км траси в напрямку Нікополя.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.