Інформує про події на Сході України

На території Запорізької області помер працівників, під час будівничих робіт

93 0
На території Запорізької області помер працівників, під час будівничих робіт

Жахлива подія відбулася цього тижня на території Запорізької області, а саме в Мелітополі. Таким чином, 7 листопада на приватному виробництві сталася трагедія, в результаті якої помер робітник компанії. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції .

Причиною смерті чоловіка стало те, що під час пробного запуску бетонопроводу під високим тиском вирвало частину металевої труби, яка завдала травму одному із робітників. Жертвою став 1997 річний мешканець Приазовського району. Працівники медичної сфери одразу ж прибули на виклик, але вони констатували лише смерть постраждалого – травми були несумісними з життям.

Наразі тіло потерпілого було направлено на судово-медичну експертизу, для встановлення точної причини смерті. Повідомляють, що днями судово-медичні експерти дадуть кінцеву оцінку, стосовно даного випадку.

Щодо даного інциденту було відкрито кримінальне впровадження за частиною 2 статтею 271 Кримінального кодексу України, а саме – порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною безпекою. Наразі триває досудове розслідування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.