Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запорізької області правопорушник спустив собаку на поліцейського

На території Запорізької області правопорушник спустив собаку на поліцейського

45 0
На території Запорізької області правопорушник спустив собаку на поліцейського

Наголосимо на тому, що на території Запорізької області злочинець натравив на поліцейського свою собаку. Відповідну інформацію було повідомлено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Відповідний інцидент відбувся 20 вересня в населеному пункті Орлівка. Таким чином, до Приморського районного відділку поліції було направлено звернення від місцевого жителя, стосовно конфліктної ситуації з сусідами.

На місце конфлікту прибув патруль працівників правоохоронних органів. Під час того, коли поліцейські зайшли до двору заявника, то він спустив на правоохоронців собаку. У результаті одному із службовців собака порвала форму та вкусила за ногу. Чоловік почав погрожувати правоохоронцям розправою. Як наслідок, поліцейським довелося викликати допомогу.

Надалі правоохоронці провели обшук житлової місцевості правопорушника, в результаті чого було зафіксовано культивації наркотичних речовин, а в приміщенні гаража – банку з сухою речовиною сіро-зеленого кольору зі специфічним запахом коноплі. Все вилучене було направлено на проведення експертизи.

Тепер правопорушникам загрожуватиме кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення воля до 5 років.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.