Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запорізької області розпочато ремонт ще однієї дороги

На території Запорізької області розпочато ремонт ще однієї дороги

62 0
На території Запорізької області розпочато ремонт ще однієї дороги

Таким чином, ремонтні роботи були розпочаті на автомобільній трасі між населеними пунктами Гуляйполе та Пологи. Звернемо вашу увагу на тому, що на зазначені роботи було виділень порядком 500 мільйонів гривень. Відповідну інформацію оголошено у Службі автомобільних доріг Запорізької області.

Наголосимо на тому, що загальна довжина автомобільної траси на території Запорізької області, дорівнює порядком 132,1 км. Ця траса є однією з основних для таких районів, як Гуляйпільського, Пологівського…

Окрім цього, відповідна траса є одним із основних та найкоротших маршрутів з Гуляйполя в єдину багатопрофільну поліклініку інтенсивної терапії та пологовий заклад. Наголосимо на тому, що цю дорогу зводили ще в 50-60-х роках, тому вона потребує ремонтного втручання.

Ремонтні роботи розпочали свій старт ще на початку липня нинішнього року. В результаті оголошеного тендеру договір підписано з компанією «Альтком». Наголосимо на тому, що валова довжина площі, котру будуть ремонтувати дорівнює більше ніж 18 кілометрів. Загальна сума виділених коштів на ремонтні заходи досягає більше ніж 440 мільйонів гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.