Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запорізької області за минулий день було зафіксовано 5 нових випадків коронавірусу

На території Запорізької області за минулий день було зафіксовано 5 нових випадків коронавірусу

40 0
На території Запорізької області за минулий день було зафіксовано 5 нових випадків коронавірусу

Звернемо вашу увагу на тому, що минулого дня на території Запорізької області зареєстровано 5 випадків COVID-19. Відповідну інформацію було оголошено в обласному центру МОЗ України.

На сьогодні коронавірус було підтверджено вже у 18 громадян Запорізької області. Такі дані було повідомлено УНН  з посиланням на статистику ЗОДА.

За попередньою інформацією відомо, що хворі ізольовані , потерпілим надається спеціалізована медична допомога, стан пацієнтів оцінюється, як легкий та середньої тяжкості.

Звернемо вашу увагу на тому, що станом на 1 квітня зареєстровано порядком 669 випадків захворюваності на COVID-19, із них 17 летальних.

Нагадаємо Вам, що серед потерпілих запорожців – керівник Запорізької обласної ради Григорій Самардак та народний обранець обласної ради Геннадій Фукс.

Працівники медичної служби доповідають, якщо Ви за собою спостерігаєте такі симптоми, як: кашель, висока температура і утруднене дихання, протягом 2 тижнів ви перебували за кордоном, де зафіксовано COVID-19, потрібно одразу ж звернутися до сімейного лікаря за кваліфікованою допомогою.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.