Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запорізької області збільшилися випадки захворювання на коронавірус

На території Запорізької області збільшилися випадки захворювання на коронавірус

39 0
На території Запорізької області збільшилися випадки захворювання на коронавірус

Звернемо вашу увагу на тому, що на сайті лабораторного центру МОЗ в Запорізькій області було оголошено свіжу інформацію, стосовно загальної кількості хворих на коронавірус. На сьогодні, це абсолютний антирекорд, стосовно приросту хворих на COVID-19.

Таким чином, протягом 4 вересня на території Запорізької області було зафіксовано 80 нових випадків захворювання на коронавірус. Всього станом на 04.09.2020 в області зафіксовано більше 1800 лабораторно підтверджених випадків.

Наголосимо на тому, що на території розпочався навчальний сезон. Однак чимало шкіл вже закрилися на карантин та проводять навчання дистанційно. Нещодавно ми повідомляли, що на території Запорізької області школяр захворів на коронавірус, тому весь клас наразі перебуває на самоізоляції.

МОЗ закликає громадян дотримуватися правил особистої гігієни, а саме: мити руки після вулиці, користуватися антисептиками та одягати захисні маски в громадських місцях. Окрім цього, потрібно дотримуватися дистанції між громадянами в 1,5 метри. При перших проявах хвороби потрібно одразу ж звертатися до лікарів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.