Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запорізької області знову посилять карантинні обмеження

На території Запорізької області знову посилять карантинні обмеження

12 0
На території Запорізької області знову посилять карантинні обмеження

Днями було оголошено, що на території Запорізької обласні знов почнуть діяти карантинні обмеження, пов’язані з пандемією коронавірус. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Запорізької обласної Державної адміністрації та Запорізькою міською радою.

Таким чином, карантин на території країни був поновлений до кінця 31 липня. Окрім цього, основна частка заборон буде діяти й досі, а за їх дотриманням будуть стежити більш детально.

Звернемо вашу увагу на тому, що основну увагу буде приділено контролю місць масового скупчення громадян, а саме – ринки, торгові центри, магазини. Основним правилом буде використання захисної медичної маски, як у відвідувачів так і у працівників закладів.

До цього всього й досі заборонена діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Жорстокий контроль буде направлений і за перевезенням пасажирів у міському транспортні. Кількість пасажирів буде регламентованою – сидячі місця. Окрім цього, матимуть право проїзду лише ті громадяни, котрі матимуть при собі медичні маски.

Наголосимо на тому, що заборонено перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу.

 

 

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.