Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На території Запорізької правопорушнику оголосили вирок, котрий побив та згвалатував жінку

На території Запорізької правопорушнику оголосили вирок, котрий побив та згвалатував жінку

17 0
На території Запорізької правопорушнику оголосили вирок, котрий побив та згвалатував жінку

На території населеного пункту Бердянськ невідомий чоловік пограбував та зґвалтував жінку. Відповідну інформацію було оголошено обласною прокуратурою Запорізької області.

Наголосимо на тому, що в травні місяці минулого року 28-річний житель Бердянська скоїв напад на місцеву жительку. Звернемо вашу увагу на тому, що зловмисник перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння побив жінку та відібрав у неї всі гроші, мобільний телефон та сумку з речами. Надалі правопорушник скрився у невідомому напрямку.

Звернемо вашу увагу на том, що вже через тиждень цей же чоловік скоїв аналогічний інцидент, а саме – напав на іншу жінку, котру не тільки побив та пограбував , але й зґвалтував. Після цього правопорушник втік, взявши із собою гроші та особисті речі потерпілої.

Працівники правоохоронних одразу ж розпочали пошукову правопорушника і вже невдовзі віднайшли злочинця. Його було направлено до місцевого відділку поліції. В результаті працівники правоохоронних органів запровадили кримінальну справу. Верховний суд оголосив винним чоловіка та присудив позбавлення волі терміном у шість років.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.