Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На товариство «Мотор Січ» розпочато кримінальну справу

На товариство «Мотор Січ» розпочато кримінальну справу

1.63K 0
На  товариство «Мотор Січ» розпочато кримінальну справу

Нещодавно служба органів прокуратури Білорусії проінформувала про те, що вони розпали справу на рахунок авіаційного товариства «Мотор Січ».

Проблема полягає в тому, що наче українське підприємство перевищило повноваження, результатом чого це вийшло боком Білоруській фірмі. Преса повідомляє, про  проведений обшук Відкритої акціонерної компанії «Оршанський авіаремонтний завод», значною кількістю акційних паперів котрих володіє запорізька фірма «Мотор Січ».

В подальшому слідстві правоохоронні органи розпочали карну справу на рахунок попереднього керуючого підприємства і посадових працівників Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» за частиною 3 статтею 426 УК Республіки Білорусь, тобто перебільшення посадових повноважень, в результаті яких сталися тяжкі наслідки.

Справа була надана слідом до Білорусії. Цікаво, що дані українських чиновників на даний момент не відомі.

Так судову справу було розпочато через причинений збиток в винятково великих масштабах посадовими працівниками підприємства.

Зауважимо що нещодавно робітники СБУ розпочали дозволений обшук в управлінських поміщеннях заводу, відділу важливих документів ПАТ «Мотор Січ».

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.