Інформує про події на Сході України

На відновлення інфраструктури Донбасу виділено 2 мільйони доларів

1.15K 0

Канада та Швеція надали Україні 2 мільйони доларів матерільної допомоги на покращення інфраструктури Донбасу. Зауважимо, щоб посприяти відродженню інфраструктури на Донбасі державі потрібно витратити понад 13 мільярдів гривень.

Про благодійний вчинок Канадської та Швейцарської держав ознайомлює інформаційна служба Міністерства, яка займається неконтрольованими районами та внутрішньо переміщеними персонами. В  березні розпочалася нарада Виконавчого ЦФМП. Тоді зроблено заяву – кошти, які виділено для України адмініструватимуться Всесвітнім Банком.

Також наголошувалося на тому, що допомога, надана іноземними державами піде на інвестицію першочергових задумів, які здійснюватимуться в цілях державного заходу « Відродження і піднесення миру в східних районах України», «Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених людей та виробництва довготривалих справ відносно внутрішнього переміщення на час до 2020 року»

Прес-служба наголошує, що за період воєнних дій, котрі розгорнулися в державі на Донбаській місцевості принесено шкоди на 13 мільярдів гривень. В Луганській області кривди заподіяно на 9 мільярдів( 7 627 зіпсованих та знищених об’єктів) тоді як  Донецькій – 4 мільярдів гривень. (7 403 об’єкти).

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.