Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » На якій позначці рівень інвестиційних ресурсів на Харківщині?

На якій позначці рівень інвестиційних ресурсів на Харківщині?

1K 0
На якій позначці рівень інвестиційних ресурсів на Харківщині?

Народні обранці незмінної комісії щодо вирішення проблем суспільно-економічного піднесення регіону та міжнародної співпраці на момент чергового скликання проаналізували на якому зараз етапі план економічного та громадського розвитку Харківщини за нинішній рік.

Таким чином провівши аналіз статистичних відомостей можна з впевненістю заявити, що загальний рахунок інвестицій, котрі залучені до економіки Харківщини за І півріччя нинішнього року складає близько 3 мільярди 600 мільйонів гривень. Андрій Колос – керівник Департаменту економіки та міжнародних взаємин ХОДА доповів, що від цієї суми тільки 3 мільярди 226 мільйонів гривень – це кошти залучені особинами вітчизняного та закордонного бізнесу.

Якщо провести доцільний аналіз внутрішньо-капітальних інвестицій із валового рахунку то найбільшу суму грошей було перераховано на піднесення індустрії, сільської економіки та споруджування. Наголосимо на тому, що для того, щоб звернути увагу закордонних інвесторів був зароджений Реєстр інвестиційних проектів, що містить в собі 57 пропозицій, суцільна розцінка якого коливається в межах 1 мільярда 643 мільйоні американських доларів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.