Інформує про події на Сході України

На якому зараз етапові підготовка до опалювального періоду на Харківщині

937 0

Нещодавно відбулося засідання під час якого Сергій Магидсюк – керівник Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури харківської обласної державної адміністрації під час свого виступу заявив, що рівень підготовки до опалювального періоду становить близько 65 відсотків. Чоловік зауважив, що це гарний показник, так-як дана цифра на      4 % більша, ні було заплановано.

Таким чином приблизно десяти тисяч осель від загальної кількості (близько 14 тисяч 600 ста). Також пан Магидсюк додав, що в харківській казні закладені фінанси на відновлення та реконструкцію теплового господарства. Слід зауважити, що підлягають будівництву нові об’єкти. Вищезгадані заходи можливі завдяки робочій діяльності губернатора міста Харків Юлії Світличної.

Потрібно додати, що Геннадій Зубко під час наради розповів про своє невдоволення роботою харківський комунальних підприємств. Чоловік аргументував свою позицію тим, що заборгованість за електроенергію та блакитне паливо, які наявні в Харківській області – це майже в певній мірі борги певних комунальних підприємств міста.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.