Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » На яку допомогу можуть розраховувати постраждалі з Маріуполя

На яку допомогу можуть розраховувати постраждалі з Маріуполя

993 0
На яку допомогу можуть розраховувати постраждалі з Маріуполя

На Сході України й досі активно розгортаються бойові дії проти російського агресора. В наслідок військового впливу чимало жителів прилеглих районів зазнали шкоди, котрі не в силі самотужки оплатити недешеве лікування.

Тому вже 25 липня в Маріуполі було проведено чергове скликання міської ради під час якого було ухвалено питання щодо надання фінансової підтримки постраждалому населенню. Наразі такої допомоги потребують близько 32 осіб, котрим необхідна чимала сума на лікування в наслідок бойових дій, котрі розгортаються на Сході.

Народні обранці одноголосно підтримали рішення, щодо виділення з казни міського бюджету певної суми. Таким чином загальна фінансова підтримка маріупольцям  буде складати близько 430 тисяч гривень. Повідомляють, що гроші будуть вже найближчим часом перераховані на банківські рахунки постраждалим маріупольцям.

Наголосимо на тому, що такі питання про надання фінансової допомоги розглядаються майже на кожному пленарному засіданні. Планується вже на наступній нараді розглянути низку інших питань, серед яких присвоєння грошової підтримки постраждалому населенню.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.