Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На яку «копійку» збагатили обласну скарбницю юристи фіскальної служби України?

На яку «копійку» збагатили обласну скарбницю юристи фіскальної служби України?

987 0
На яку «копійку» збагатили обласну скарбницю юристи фіскальної служби України?

Працівники юридичного центру фіскальної служби України Запорізької області лише за перше півріччя 2018 року виграли під час судових засідань більш як 300 справ. Загальна сума виручених коштів становить близько 210 мільйонів гривень.

За даними Головного управління Державної фіскальної служби відомо, що на рахунок платників було виставлено близько 88 справ на валовий рахунок більш як 9 мільйонів гривень. За позовами об’єктів господарства працівники Державної фіскальної служби здобули перемогу під час судових засідань в 128 справах. В результаті загальна сума накопичених грошей дорівнює 60 мільйонів гривень. Зауважимо, що у відсотковому еквіваленті цей показник буде дорівнювати майже 64 % від кількості проаналізованих справ цієї категорії .

Наголосимо на тому, що станом на початку серпня, на обговорення в судах всіх інстанцій було більше 2 тисяч 300 справ, загальний грошовий еквівалент яких коливається в межах 2 мільярдів 782 мільйонів гривень.

Цікаво зауважити, що в цьому році Запорізькі платники податків виграли близько 200 справ на загальний рахунок, який дорівнює 100 мільйонів гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.