Інформує про події на Сході України

На яку суму було проведено розмитнення перших автівок на Запоріжжі?

822 0

Звернемо Вашу увагу на тому, що згідно з Законом України від 8 листопада 2018  року № 2611 – VIII та № 2612 – VIII, котрий вступив у повноваження з 25 листопада 2018 року власники іноземних автівок повинні здійснити розмитнення своїх машин. Нагадаємо, що у більшості громадян викликало обурення прийняття даного рішеня.

На Запоріжжі проведені перші роботи стосовно розмитнення закордонних автівок. Дані машини відносяться до класу «Volkswagen» та «Renault». Оголошена сума, яку витратили власники на дану процедуру складає порядком 190 тисяч грн.

Зазначені авто були експлуатовані з Литви і вже після проведення митних питань на посту «Запоріжжя – центральний» Запорізькій митниці державної фіскальної служби було сплачено порядком 190 тисяч грн. До цієї суми входить акцизний податок, оклад на додану вартість.

За розмитнення машини  марки «Volkswagen Passat» 2001 року випуску, оцінювальна вартість якої дорівнює близько 1700 євро, було сплачено порядком 58 тисяч грн. За другу автівку такого ж класу було віддано в державну казну 69 тисяч грн. Власник машини «Renault Megane Scenic» 2007 року випуску «влетів» на 61 тисячу грн.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.