Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі 10-річний хлопчик жив без їди та опалення

На Запоріжжі 10-річний хлопчик жив без їди та опалення

442 0
На Запоріжжі 10-річний хлопчик жив без їди та опалення

Нещодавно працівники правоохоронних органів вирішили завітати з плановою перевіркою в досить неблагополучні родини, котрі перебувають на обліку у Василівському та Веселовському районах Запорізької області. Тож за останньою інформацією вищезгаданої служби відомо, що за результатами перевірки, в шести випадках були встановлені адміністративні правопорушення на батьків. Тепер вони повстануть перед судом присяжних, стосовно позбавлення батьківських обов’язків.

Особливої уваги працівниками правоохоронних органів було приділено випадку однієї з запорізьких родин. Таким чином, жахлива історія була з 10-річним хлопчиком, який мешкав в незадовільних санітарних умовах. Під час планової перевірки було вияснено, що в родини не було продуктів харчування. Окрім цього, під час лютих морозів протягом зимового періоду в домівці не проводилося належне опалення.

Тож за попередньою інформацією прес-центру поліції Запоріжжя відомо, що 10-річного хлопчика було направлено до районного шпиталю для проведення спеціального медичного огляду. Наразі виясняється подальше право на опікунство вищезгаданої горе-сім’ї над дитиною.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.