Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі була «замінована» школа

На Запоріжжі була «замінована» школа

348 0
На Запоріжжі була «замінована» школа

Даний випадок трапився в Мелітополі. Ситуація полягала в тому, що до відділку поліції був здійснений дзвінок, в котрому йшлося, що ніби то була замінована одна з місцевих шкіл. Вказаний навчальний заклад знаходився по вулиці Ломоносова.

На місце злочину одразу ж приїхала бригада патрульної поліції разом з слідчо-оперативною групою, експертами з вибухової техніки, каретою швидкої допомоги та працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Силовики оперативно зреагували і вже через декілька хвилин евакуювали учнів закладу та робочий персонал, а це порядком 350 осіб.

Слідча група ретельно обшукала навчальний заклад на вибухонебезпечні предмети. На щастя їх не було знайдено. Вже через деякий час було розшукано особу, котра надала неправдиві показання. Ним опинився 15-річний учень цієї ж школи, котрий і здійснив дзвінок з мобільного телефона свого знайомого. Хлопець аргументував свій вчинок спробою розважитися та пожартувати.

Врешті працівники правоохоронних органів не оцінили гумор та склали адміністративний протокол на матір юного правопорушника. Тепер справу будуть розглядати за частиною 2 статтею 259 Кримінального кодексу України.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.