Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі було викрито наркоплантацію

На Запоріжжі було викрито наркоплантацію

210 0
На Запоріжжі було викрито наркоплантацію

Цього тижня працівники правоохоронних органів Бердянського району виявили у жителя міста на городі плантацію з коноплею та марихуаною.

Таким чином, службовці направилися на обшук до 32-річного громадянина Бердянського району. В ході робочого візити працівники правоохоронних органів зафіксували біля приватного будинку коноплю з ознаками культивації та порядком 1 кілограма висушеної марихуани.

Вилучений матеріал був відправлений на дослідження в Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Наголосимо на тому, що приблизна вартість конфіскованої наркотичної речовини перевищує 4 тисячі 500 доларів.

Наразі розпочато кримінальну справу, стосовно даного інциденту. Правопорушнику тепер загрожуватиме позбавлення волі терміном до трьох років. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції. На сьогодні продовжується досудове розслідування, стосовно даної справи.

Звернемо вашу увагу на тому, що 9 серпня працівники правоохоронних органів зареєстрували ще один випадок вирощування наркотичних речовин. Таким чином, наркоплантацію було зафіксовано в селищі Щасливе Оріхівського району.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.