Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі був вкрадений термінал з банку

209 0

Наразі працівники правоохоронних органів ведуть розшук причетних до даної справи.

Подія відбулася 2 квітня в Шевченківському районі. Близько 4 ранку до працівників правоохоронних органів надійшло повідомлення  про злом банку. Оперативна група одразу ж відреагувала і прибула на місце злочину. Та на момент приїзду правоохоронців сліду злочинців вже не було.

За попередньою інформацією, котра надана прес-центром обласної поліції, відомо, що під час аналізу відеозапису камер спостережень злочинців було троє. Правопорушники увірвалися до фойє банку та винесли звідти термінал. Наразі оцінюється загальна сума збитків.

На сьогодні працівники правоохоронних органів відкрили кримінальну справу за частиною 2 статтею 185 (а саме – пограбування) Кримінального кодексу України. Поки проводиться аналіз даної справи, збір всіх доказів та активний пошук правопорушників.

Звернемо вашу увагу на тому, що запорізькі банкомати не в перший раз зазнають злочинних дій. Таким чином минулого місяця один з банкоматів було зламано. Тоді запровадили кримінальні провадження відразу за трьома статтями: замах на злочин, крадіжка і навмисне знищення або пошкодження майна.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.