Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі був зафіксований факт хабарництва

328 0

Минулого тижня, а саме 15 лютого, посадові особи двох фірм вимагали та в результаті отримали хабар від керівника іншої компанії. Наголосимо на тому, що мова йде про грошову суму розміром в 700 тисяч гривень.

Саме ж того дня вимагачі були затримані працівниками правоохоронних органів та направленні до районного відділку для подальшого аналізу справи.

Під час слідства було встановлено, що директор однієї з фірм Мелітополя придбав на аукціоні холодильне обладнання, на яке було накладено арешт. Після проведення операції оплати даного товару громадянин мав намір забрати його, але отримав відмову. У свою чергу двоє хабарників вимагали від чоловіка грошову «компенсацію» розміром в 700 тисяч гривень, в іншому випадку апаратура була б знищена.

Тепер за даним ділом було відкрито карну справу за частиною 4 статтею 368-3 Кримінального кодексу України. За попередньою інформацією прес-центру запорізької Національної поліції відомо, що порушникам загрожує позбавлення волі терміном від 3-7 років з конфіскацією майна та можливістю обіймати посаду на 3 роки. Вирішальний присуд повинен бути оголошений судом вже протягом наступного місяця.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.