Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі був зафіксований випадок хабарництва

28 0

Звернемо вашу увагу на тому, що керівник Якимівської пожежно-рятувальної частини вимагав з місцевого жителя порядком 1,7 тисяч американських доларів за влаштування на роботу.

За попередньою інформацією відомо, що керівник 23 державної пожежно-рятувальної частини (населеного пункту Якимівка) ГУ ДСНС України в Запорізькій області Андрій Андрєєв вимагав грошову винагороду та в результаті отримав від потенційного співробітника хабар за працевлаштування в розмірі 1,7 тисяч доларів.

Надалі правопорушник зажадав більшої суми, як наслідок громадянин, котрий мав намір працевлаштуватися в караул, звернувся до працівників СБУ. В результаті злагодженої оперативної  роботи працівники правоохоронних органів затримали правопорушника.

Окрім цього, в ході затримання Андрій Андрєєв чинив опір та намагався втекти від працівників СБУ, в наслідок чого правоохоронцям довелося застосувати силу. Скориставшись цим, вимагач хабара знаходиться на лікарняному.

Наголосимо на тому, що це далеко не перший випадок хабарництва за участі Андрєєва. Тепер правопорушнику може загрожуватиме кримінальна відповідальність.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.