Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі чиновники виділили 6 шкільних автобусів

98 0

Зовсім нещодавно, а саме 6 лютого біля обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення шкільних автобусів. Справа полягає в шкільних автобусах «Еталон», котрі були придбані за кошти обласного та місцевого бюджетів. Наголосимо на тому, що валова вартість грошового фінансування на дану програму дорівнює порядком 10,5 мільйонів гривень.

Право урочистого вручення ключів від новеньких автобусів було надано голові обласної державної адміністрації Костянтину Брилю та голові запорізької ради Григорію Самардаку. Зауважимо, що загальна пасажировмісність даного транспорту складає порядком 31 особи ( в тому числі і для супроводжуючого персоналу).

За повідомленням керівника департаменту освіти та науки Запорізької державної адміністрації Тетяни Озерової відомо, що вищезгадані автобуси були закуплені для 3 сільських районів (Василівський, Приазовський, Новомиколаївський) та 3 ОТГ (Гірсівський, Новоуспенівський, Великобілозерський ).

Звернемо вашу увагу на тому, що на Запоріжжі кожного року закупляється порядком 15 учнівських автобусів. На даний момент в області функціонує близько 207 шкільних автобусів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.