Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі чоловік облив себе бензином та підпалив

91 0
На Запоріжжі чоловік облив себе бензином та підпалив

На території Запорізької області чоловік облив себе бензином та підпалив. Дану інформацію було оголошено обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастрофи.

Вищезгадана ситуація відбулася 18 листопада в населеному пункті Чорноземне Акімовського району. Таким чином, 59-річний чоловік облив себе бензином та підпалив. На місце події одразу ж прибула карета швидкої допомоги. Медичні працівники надали першу невідкладну допомогу та госпіталізували з опіками 2 та 3 ступеня. В результаті даного інциденту постраждалий отримав порядком 80 відсотків опіків всього тіла.

Однак 19 листопада чоловік помер від завданих травм. Його тіло було направлено на судово-медичну експертизу. Стосовно даного інциденту було відкрито кримінальну справу за статтею 115, а саме умисне вбивство з додатковою кваліфікацією “самогубство” Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування, яке встановить всі причини і обставини події, триває.

Звернемо вашу увагу на тому, що на території Запорізької області збільшилася кількість підвалів людей. Один з таких випадків трапився влітку, коли хлопець підпалив свою дівчину, в результаті чого постраждала померла.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.