Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі чоловік «погорів» на хабарі

На Запоріжжі чоловік «погорів» на хабарі

306 0
На Запоріжжі чоловік «погорів» на хабарі

Працівники правоохоронних органів затримали громадянина, за вимагання хабаря. Відповідну інформацію було розголошено прес-центром мелітопольського територіального управління Держаного бюро розслідування.

Таким чином, в ході слідчих дій стало відомо, що керівник відділку Токмацького об’єднаного міського військового комісаріату вимагав грошову винагороду за те, щоб одного з службовців не викликали на 10-ти денні збори офіцерів запасу. В результаті мова йшла про чималу суму грошей, а саме 500 американських доларів.

Працівника військкому було затримано службовцями правоохоронних органів, під час отримання хабаря за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Наразі його справу будуть розглядати за частиною 2 статтею 368 Кримінального кодексу України, а саме – підозра в отримання хабаря.

Звернемо вашу увагу на тому, що тепер керівнику управління військкому у разі підтвердження його причетності до цієї брудної справи загрожує позбавлення волі. Повідомляють, що правопорушника можуть посадити за ґрати терміном від 5-10 років. Окрім цього, його можуть позбавити права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років. Поки проводиться досудове розслідування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.