Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі чоловік впав з 9-го поверху

На Запоріжжі чоловік впав з 9-го поверху

31 0
На Запоріжжі чоловік впав з 9-го поверху

Відповідну інформацію було оголошено службою екстреної швидкої допомоги Запорізької області. На превеликий жаль, чоловік помер від отриманих травм в палаті реанімаційної допомоги.

Наголосимо на  тому, що інцидент відбувся у Хортицькому районі Запоріжжя. Саме тоді уродженець міста 65-ти років, котрий мешкав на 9-му поверсі, намагався полагодити супутникове обладнання. Однак у чоловіка не вийшло та він зірвався з даху. Пенсіонер не втримався і впав в шахту температурного шва будинку з 9-го поверху.

Звернемо вашу увагу на тому, що на місці інциденту працювали дві бригади медичної служби. У потерпілого було зафіксовано закриту черепно-мозкову травму, закриту травму грудної клітини, закриту травму живота, переломи кісток тазу, відкритий перелом кісток лівої гомілки. Пенсіонера було направлено до міської лікарні у важкому стані. Медики боролися за життя постраждалого, однак на превеликий жаль, чоловік помер через годину в реанімаційному відділку.

Зауважимо, що лише за 1 серпня на території Запорізької області було скоєно 789 викликів медиків на добовому чергуванні перебували 150 бригад швидкої медичної допомоги.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.