Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі дівчинка побила свою знайому

50 0

Днями прокуратура оголосила підозру 15-річній дівчинці, котра побила свою знайому.

Слідчі Запорізької місцево прокуратури № 2 кваліфікували дії неповнолітньої школярки, як хуліганство.  Звернемо вашу увагу на тому, що одна із вихованець побила свою знайому та принижувала її на території школи, котра розташована в Комунарському районі. Наразі 15-річній правопорушниці було вручено підозру, стосовно вчинення злочину. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром прокуратури Запорізької області.

Надалі під час слідства, працівники правоохоронних органів встановили, що події розгорталися на стадіоні школи № 38. Дівчинка спочатку принижувала свою опонентку, ображала її намагалася, показати свою зверхність над нею. Наголосимо на тому, що за даною картиною спостерігали вихованці школи.

На сьогодні працівники правоохоронних органів кваліфікували дії правопорушниці, як хуліганство. Наголосимо на тому, що згідно з частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України за данні прояви агресії правопорушнику загрожуватиме позбавлення волі протягом 5 років  умовного обмеження волі, або до чотирьох років позбавлення волі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.