Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі до всіх перших класів закупили ноутбуки

71 0

Таким чином, в навчальному закладі «Основа» Володимир Буряк провів нараду, під час якої було розглянуто питання, щодо початку навчального року. Він звернув увагу на тому, що на сьогодні сформовано порядком 170 класів для першачків, в яких були закуплені ноутбуки.

Отже, майже кожен 1 клас має по одному ноутбуку. Замісник губернатора Анатолій Пустоваров повідомив, що вони мають за мету протягом 5 років вирішити проблему, стосовно недостачі комп’ютерного обладнання. Окрім того, був підписаний договір щодо фінансування порядком 6,5 мільйонів гривень. Дан кошти підуть на закупівлю комп’ютерів по всім школам. Губернатор запевняє, що на 10 учнів повинен бути 1 комп’ютер. Наразі цей показник складає – 12 учнів на 1 комп’ютер.

Наголосимо на тому, що до початку освітнього сезону на території Запорізької області відкриють 31 ресурсну кімнату, де будуть проходити навчання діти з особливо потребами. Один з таких класів було сформовано в закладі «Основа». В даному класі буде місце для занять з лікувальної фізкультури, інтерактивний комплекс для навчання з ноутбуками та багато іншого. Окрім цього, в навчальному закладі «Основа» 2 перших класів – обидва інклюзивних.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.