Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі двоє громадян постраждали від укусів павуків

На Запоріжжі двоє громадян постраждали від укусів павуків

172 0
На Запоріжжі двоє громадян постраждали від укусів павуків

Лише за останній тиждень до місцевої лікарні звернулося двоє громадян, котрі постраждали від укусів павуків. Обоє постраждалих родом із Полог, наразі їхньому життю нічого не загрожує.

Таким чином, перший випадок відбувся ще на минулих вихідних. Саме тоді чоловік став жертвою павука у своєму ліжку. Інший громадян зазнав нападу павука у себе в гаражі. Наголосимо на тому, що загальними скаргами постраждалих були: нудота, головний біль, потемніння в очах, біль в області уражених кінцівок.

Спеціалісти зауважили, що постраждалі стали жертвами павука саки – невеличкої істоти, розмір тіла якого сягає 1 см. Наголосимо на тому, що укуси даного павука є не смертельними, але істота може завдати чималих проблем. Особливо небезпечними дані істоти можуть бути для дітей, так-як їм дається набагато гірше перебіг клінічних симптомів.

Лікарі наголошують на тому, що після укусу павука потрібно одразу ж звернутися до медичного закладу. Перед цим, робітники медичної сфери радять промити місце укусу великою кількістю води. Окрім цього, перев’язати кінцівку вище укусу, прикласти біля рани компрес з холодом та надати потерпілому випити якомога більше води.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.