Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі евакуювали порядком 200 учнів з місцевої школи

На Запоріжжі евакуювали порядком 200 учнів з місцевої школи

162 0
На Запоріжжі евакуювали порядком 200 учнів з місцевої школи

Відповідний інцидент трапився цього тижня, а саме – 19 вересня в одній із місцевих шкіл на «Пісках». Таким чином, причиною даної події став 13-річний школяр, котрий розпилив на території школи перцевий балончик. Пустощі неповнолітнього закінчилися тим, що учнів довилося евакуювати з навчального закладу. Дану новину було повідомлено прес-центром Головного управління Національної поліції України в Запорізькій області.

Працівники правоохоронних органів розпочали слідчу операцію, в результаті якої стало відомо, що малолітній правопорушник посварився з 12-річним школярем та в результаті конфлікту бризнув небезпечну суміш йому в обличчя. Постраждалому було одразу надано медичну допомогу, наразі його життю нічого не загрожує.

Однак на батьків 13-річного хлопця було складено адміністративний впровадження за ст. 184 (Недотримання батьками або особами що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З школярем було проведено виховну бесіду разом із працівниками правоохоронних органів, котрі пояснили йому правила поведінки в школі та громадських місцях.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.