Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі ФДМУ виставляє на аукціон нерухомість

447 0

Регіональний центр Фонду державного майна України, що на Запоріжжі оголосили продаж комплексу Запорізький інститут аграрного машинобудування. Дану інформацію було розголошено мережею електронних торгівель «ProZorro.Продажі»

Зауважимо, що це вже не перша змога ФДМУ виставити нерухомість на продаж. В серпні аукціон не вдалося провести через мізерної кількості людей, котрі брали б участь. На той момент вартість загального нерухомого комплексу дорівнювала близько 9 мільйонів гривень. Зараз поновлений тендер відбувається за сумою вдвічі меншою. Наразі ціна є 4 мільйони 500 тисяч гривень.

Зазначимо, що саме за таку вартість майбутній господар отримає до свого володіння інженерний корпус, загальна площа якого дорівнює більш ніж 2800 м2 та п’ять чималих складів. Таким чином за І півріччя було реалізовано продукції на суму більш ніж 249 тисяч гривень. В навчальному закладі немає заборгованості по видачі заробітної плати, але дебіторська заборгованість складає близько 500 тисяч гривень.

Наголосимо на тому, що наступне число проведення аукціону заплановано на 16 жовтня. На сьогодні учасники присилають свої пропозиції.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.