Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі функціонують новенькі трамваї

На Запоріжжі функціонують новенькі трамваї

315 0
На Запоріжжі функціонують новенькі трамваї

Декілька днів потому, а саме 8 травня, компанія «Запоріжелектротранс» запустила в роботу новенький трамвай запорізького виробництва та ще один колосально реконструкційований європейський вагон.

Тож по місту наразі будуть функціонувати 13 європейський та 7 запорізький трамвай. Їх створення відбувалося в трамвайному депо № 1 на базі КП «Запоріжелектротранс».

Звернемо вашу увагу на тому, що валова сума запорізького трамвая доходить 6,5 мільйонів грн. За трамвай європейського класу з бюджету було виділено порядком 2,5 мільйонів грн. Відповідну інформацію було розголошено прес-центром мерії.

У трамваї європейського класу основна робота була направлена на адаптацію візки під саму ширину дорожньої колії, здійснено масштабну роботу, стосовно реконструкції візків і полагодження кузова. Наголосимо на тому, що запорізький трамвай є в повній мірі новим транспортом, так як він збирався з нуля.

Окрім цього, народні обранці Запоріжжя планують в цьому році виділити гроші на створення ще 3 новеньких запорізьких трамваїв. У майбутньому у підприємства «Запоріжелектротранс» є мета – в максимальній кількості ліквідувати застарілі вагони з маршрутів. Таким чином, при повній роботі КП «Запоріжелектротранс» в цьому році чинний склад трамвайного депо оновлять на 70 відсотків.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.