Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі громадянин помер від ботулізму

На Запоріжжі громадянин помер від ботулізму

274 0
На Запоріжжі громадянин помер від ботулізму

Мешканець Енергодару, який був направлений до лікарні 14 квітня в край важкому стані, помер від ботулізму.

Звернемо вашу увагу на тому, що зле чоловіку стало після прийому в’яленої риби. Продукцію потерпілий виготовляв сам у дома. Риба була виловлена з річки Дніпро в районі річного порту Енергодару.

Надалі чоловік звернувся за допомогою до медиків, які і направили його вже у важкому стані до реанімаційного відділення СМСЧ №1. Саме тоді потерпілий отримав терапевтичну допомогу у вигляді протиботулінічної сироватки. Того ж дня хворого було госпіталізовано в реанімаційне відділення Запорізької обласної інфекційної лікарні.

Та все  ж стан хворого був запущеним і медикам не вдалося врятувати жителя Енергодару. Він помер вранці 19 квітня. Причиною смерті є набряк мозку.

За попередньою інформацією відомо, що близькі померлого повідомили дещо іншу інформацію. Наче потрібної сироватки не було в наявності і вони шукали її на «чорному ринці». Та все ж пошук даного препарату відібрав багато часу.

Наголосимо на тому, що офіційної інформації стосовного даного випадку від Запорізького лабораторного обласного центру МОЗ України немає.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.