Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі хлопець підпалив свою дівчину

На Запоріжжі хлопець підпалив свою дівчину

489 0
На Запоріжжі хлопець підпалив свою дівчину

Жорстка подія відбулася на Запоріжжі по вулиці Лахтинській, що на Хортицькому районі.

2 червня ближче до вечора між хлопцем та його дівчиною трапилася суперечка. Надалі конфліктна ситуація переросла у жахливу трагедію, котра сколихнула всю країну.

Таким, чином 28-річний чоловік в результаті суперечки облив бензином та підпалив свою дівчину. Окрім цього, злочинець сам отримав опіки.

Одразу ж на місце злочину прибула карета швидкої допомоги. В результаті дівчина отримала тяжкі тілесні ушкодження, а саме – 90 відсотків опіків тіла. Обох постраждалих було відправлено на лікування до міської лікарні.

Зараз 22-річна дівчина перебуває в реанімації. За її життя борються спеціалізовані лікарі Запоріжжя. Надалі за лікування готовий взятися лікар Геннадій Фузайло. Наголосимо на тому, що лікування в даній клініці є безкоштовним, потрібно лише оплатити транспортування дівчини. Та і ця процедура коштуватиме колосальних грошей, а саме 70 тисяч доларів.

Матір постраждалої прохає всіх небайдужих відкликнутися на дане прохання. Всі бажаючі, котрі готові матеріально допомогти постраждалій, можуть це зробити перерахувавши гроші на картку: 5167 9855 0026 6457 – Ковальова Христина Володимирівна (мама Насті), номер телефону 066-435-31-68.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.