Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі ледь не зґвалтували жінку

22 0

Даний інцидент відбувся цього тижня, а саме 8 жовтня на «Пісках». Відповідну інформацію було оголошено сайтом «Марія». Таким чином, під час ранкової  прогулянки зі своєю собакою жінка зустрілася з невідомим  чоловіком. У свою чергу незнайомий напав на неї, звалив на землю  та намагався зґвалтував.

Відповідну звістку, про напад на жінку було повідомлено поліцейським. Працівники правоохоронних органів оперативно відреагували на виклик та вже через декілька хвилин були на місці правопорушення. Службовці затримали злочинця та направили до місцевого районного відділку. В ході слідства вдалося вияснити, що правопорушник був військовослужбовцем.

Звернемо вашу увагу на тому, що команді «Перший Запорізький» вдалося дізнатися що злочинцем став 25-річний контрактник із військової частини № 3026. Окрім цього, правоохоронці зауважили, що військовослужбовець мав за мету зґвалтувати жінку, котра вдвічі старше від нього.

Тепер чоловікові загрожуватиме кримінальна відповідальність. У разі підтвердження його провини, військовослужбовець може потрапити за ґрати.

Наголосимо на тому, що в поліції даний випадок ще не було прокоментовано.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.