Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі масово звільняється медичний персонал

На Запоріжжі масово звільняється медичний персонал

42 0
На Запоріжжі масово звільняється медичний персонал

Сьогодні була оголошена інформація стосовно того, що в Запорізькій обласній інфекційній лікарні у чималій кількості робочий штаб почав писати заяву на звільнення. Дані рішення було аргументовано тим, що у них низька заробітна плата та високий ризик захворіти на коронавірус. Таку інформацію повідомлено народним обранцем обласної ради Геннадієм Фуксом.

Звернемо вашу увагу на тому, що один із потерпілих на коронавірус являється сам Геннадій Фукс.

Окрім цього, Геннадій Фукс зауважив, що з такими темпами лікарня може лишитися всього молодшого персоналу вже через два тижні. Також було наголошено, що потрібно терміново організовувати засідання обласної ради і перерозподілити фінанси міського бюджету.

Прикладом являвся перерозподіл 200-300 мільйонів з площ, басейнів і водоводів на фінансування лікарень і зарплати медпрацівникам обласних установ.

Акцент робився на тому, що наразі першочерговим є  здоров’я громадян, а самі ремонті роботи будівництва та реконструкції почекають.

Наголосимо на тому, що станом на 9 ранку 1 квітня в Україні зафіксовано 669 випадків коронавірусу, на території Запорізької області він становить 18.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.