Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі матір викрала доньку із дитячого будинку

26 0

Звернемо вашу увагу на тому, що минулого тижня пролунала інформація про викрадення дитини з виховного закладу «Сонечко». Відповідну інформацію було повідомлено прес-центром прокуратури Запорізької області.

Окрім цього, працівники дитячого будинку «Сонечко» зауважили, що матір неодноразово брала на прогулянку свою донечку та своєчасно повертала дитину назад. Однак минулого тижня стався нонсенс – матір не повернула дитину до виховного закладу.

Вихователі дитячого будинку «Сонечко» одразу ж почали бити на сполох та звернулися до працівників правоохоронних органів Комунарського відділку поліції . Ті ж у свою чергу розпочали пошукову операцію та вияснили, що жінка відвезла донечку на окупований півострів Крим. Так як про свої наміри забрати дитину з дитбудинку жінка раніше нікому не повідомляла, то тепер вона буде відповідати перед законом за свої дії.

У прокуратурі стверджують, що проти дитини ніяких протиправних дій і злочинів не здійснювалося.

Звернемо вашу увагу на тому, що раніше ми повідомляли, про течу дівчинки з власного дому. Основною причиною втечі являлося те, що матір поїхала до Туреччини на заробітки, а батько належним чином не займався вихованням дитини.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.