Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі майор ВСУ «погорів» на хабареві

На Запоріжжі майор ВСУ «погорів» на хабареві

443 0
На Запоріжжі майор ВСУ «погорів» на хабареві

Мова йде про кругленьку суму розміром в 29 тисяч гривень.

Таким чином, замісник одного з військових комісаріатів вимагав від призовника хабар, в обмін на відстрочку у призиві на військову службу. Відповідну інформацію було оголошено запорізьким управлінням захисту економіки.

Звернемо вашу увагу на тому, що зазначений інцидент трапився ввечері 3 червня. Працівник правоохоронних органів встановили, що майор ВСУ розробляв корупційну схему, стосовно отримання грошей у призовника. Під час затримання був зафіксований факт вимагання та отримання 29 тисяч гривень хабаря.

Наразі відомо, що правоохоронці відкрили справу за частиною 3 статтею 368 Кримінального кодексу України. Тепер майору може загрожувати позбавлення волі з попередньою конфіскацією нажитого майна.

Наголосимо на тому, що це ледь не перший подібний випадок. Схожий інцидент розгортався в Токмацькому районі. Саме тоді керівник відділення військового комісаріату вимагав та отримав 500 американських доларів від офіцера запасу за те, щоб його не викликали на 10-ти денні збори офіцерів запасу. Чиновника військкомату затримали в порядку за статтею. 208 КК України.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.