Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі мають за мету зачинити тубдиспансер

На Запоріжжі мають за мету зачинити тубдиспансер

333 0
На Запоріжжі мають за мету зачинити тубдиспансер

Відповідна заява була оформлена департаментом охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації та оголошена на сайті обласної ради. Тому вже найближчим часом буде розглянуте дане питання, стосовно закриття туберкульозного госпіталю, що розташований в селищі Веселянка.

Таким чином чиновники пропонують альтернативу. Вони мають на увазі приєднати дану туберкульозну лікарню до обласного протитуберкульозного клінічного диспансеру. За підрахунками працівників охорони здоров’я відомо, що дана програма дасть можливість зекономити майже 1,8 мільйонів гривень бюджетних коштів, завдяки скороченню медичного персоналу. Об’єднання закладів позбавить додаткових грошових затрат на ремонт закладу.

Повідомляють, що наявні пацієнти туберкульозного госпіталю ( 25 осіб) будуть розподілені в інші медичні заклади для подальшого планового лікування.

Жителі міста обурені даною заявою та мають за мету оскаржувати дане рішення. Громадяни повідомляють, що подібні вчинки знищують суспільство та погіршують їх рівень життя. Інші ж особи нарікають на тому, що внаслідок таких дій, вони втрачають своє місце роботи та єдине джерело прибутку.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.