Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі майже половина безробітних володіють вищою освітою

1.42K 0

Нещодавно в інтернет мережі пролунала не втішна новина. Так стало відомо, що менш половини запорожців, котрі не мають робочої посади являються власниками диплому про вищу освіту.

Наразі станом на початок літа, кількість безробітних мешканців в Запоріжжя дорівнює близько 17 тисяч осіб, або 45% від загальної кількості.

Також наголосимо на тому, що на даний момент понад 12 тисяч громадян регіону проживають на фінансовій допомозі по безробіттю. Значна конкуренція на одне робоче місце в сфері страхування, громадського управління та обороні.

Наразі на ринці праці найбільш популярними професіями являються токар, електрогазозварник, водій…  Ірина Дудник керівник Запорізького обласного центру зайнятості повідомила, що декілька років поспіль помітна деяка тенденція. Випускники спеціалізованих та вищих освітянських установ не в силі забезпечити собі робочу посаду, так-як отримана ними спеціальність не користується попитом. Внаслідок цього велика кількість молоді в наш час перебувають на межі безробіття. Влада міста наголошує на тому, що намагається всіма своїми силами покращити дану ситуацію та підняти рівень праці на Запоріжжі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.