Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі місцеві бюджети знову поповнилися мільйонами

3.4K 0

На Запоріжжі місцеві бюджети з 1 січня 2017 року було поповнено на Місцеві бюджети Запорізької області з початку року поповнилися на 52 млн 900 тис грн. Податок в такому розмірі було сплачено на нерухомість. Ця сума в порівняні з минулим роком є більшою на 22 мільйони. А відносно суми, яку було прогнозовано, то перевищує на 10 мільйонів.

Майже 41 мільйон, що є 77% від всієї суми надійшло від платників податків юридичних осіб. Сплачена сума є на 15 мільйонів більшою ніж в 2016 році.

Від фізичних осіб надійшло 12 мільйонів 200 тисяч гривень. Дана сума, в порівняні з попереднім роком є вищою на 7 мільйонів гривень.

Читайте, наскільки Запоріжжі власники автомобілів поповнили місцеві бюджети?

Даного року податок мають сплатити 24 тисячі 500 фізичних осіб, які мають зареєстроване нерухоме майно на Запоріжжі. З прес-служби відомо, що до них було направлено повідомлення, внаслідок якого від всіх разом платників має надійти ще 22 мільйона 877 тисяч гривень.

В сукупності від фізичних і юридичних осіб в Запоржжі надійшло близько 22 мільйонів 300 тисяч гривень. Від осіб, які мали сплатити податок в Мелітополі – 14 мільйонів 300 тисяч гривень. До Бердянська сплачено суму в розмірі 4 мільйона 700 тисяч гривень. Менше на 200 тисяч гривень сплачено до Вільнянської об’єднаної державної податкової інспекції – 4 мільйони 500 тисяч гривень. До Токмацької надійшло 3 мільйони гривень. До Пологівської – 2 мільйона 800 гривень. Найменша сума в Енергодарській ОДПІ – понад мільйон гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.