Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі монтують головну ялинку міста

467 0

Уже менше місяця залишилося до святкування Нового року і Запоріжжя стрімко розпочинає готуватися до головного свята країни. І ось 7 грудня розпочалися перші дії  щодо монтування центральної ялинки міста.

Наразі ведуться робочі дії працівниками КП «Зеленхоз» на площі Фестивальній стосовно зведення зелених гілок на металевий каркас майбутньої ялинки. Спеціально для зазначеного заходу було залучено кран та більше 8 працівників. Фахівці комунальної сфери у свою чергу розпилюють гілля, роблять заміри їх довжини та проводять розподіл.

Заплановано завершити вищезгадані роботи до кінця тижня, а вже з початку 10 грудня працівники комунальної фірми «Титан» будуть прикрашати новорічну красуню різноманітними іграшками. Разом з цим комунальники розпочнуть дії стосовно облаштування прилеглої площі видовищною ілюмінацією. Зазначені роботи повинні закінчитися до 19 грудня, бо вже саме цього дня перед мешканцями міста постане свято Святого Миколая.

Звернемо вашу увагу на тому, що першими звели новорічну красуню на площі Маяковського. ЇЇ висоту оцінюють у 24 метри. Монтування даної ялинки було проведено працівниками організацій «Титан».

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.