Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі не виконали робочий план, стосовно місцевого пляжу

684 0

За останніми даними відомо, що в нинішньому році на І етап ремонтних робіт стосовно Правобережного пляжу із казни міста було виділено близько 2,7 мільйонів гривень. Однак освоїти вдалося тільки малу частку від загальної суми, в результаті чого даний проект не вдалося закінчити.

На сьогодні підрядник «Міський сервіс» зміг освоїти більше 1 млн грн, щодо робіт по розчистці старого піску та намив нового. Дані заходи проводилися завдяки спеціальній техніці та хвилерізів.

Натомість народні обранці стривожені іншою проблемою. Річ в тому, що підрядник завіз декілька тон піску на Правобережний пляж, не провівши належного укріплення берегів. Чиновники нарікають на тому, що таким чином пісок просто-напросто змиє річка.

В 2018 році на першочерговий етап було виділено тільки 2,7 мільйонів гривень. Доповідають, що вже з 2019 року сума фінансування буде складати близько 11 мільйонів гривень. Повідомляють, що перебудова пляжу відбудеться в три періоди на валовий рахунок в 42 мільйона грн. Планується, що після завершення всіх робочих моментів на пляжі зможе відпочивати близько 3 тисяч осіб.

Звернемо вашу увагу на тому, що під час І етапу робочі взялися за відновлення підводних уклонів поверхні штучного пляжу з розширенням його площі та завезенням новенького піску. Надалі підрядники повинні були змонтувати пляжні навіси та місце для переодягання, навісні модулі, пункт порятунку та надання невідкладної допомоги…

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.