Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі не вистачає сімейних лікарів та спецтранспорту

1.13K 0

Потребу в кадрах можна спостерігати по центрах первинно-медико-санітарної допомоги, що знаходяться по районних центрах Запоріжжя. В селах не хоче працювати молодь, а вже досвідчені лікарі не погоджуються з такою мізерною заробітною платою, тому також покидають свої робочі місця.

За інформацією наданою головним лікарем Великобілозерського центру медичної допомоги, протягом останнього року за власним бажанням покинули свої робочі місця семеро лікарів.

На даний момент в центрі приймають лікар-інтерн, котрий перебуває там до березня та їде стаціонарне проведення інтернатури, та гінеколог, це і є весь медичний персонал. В останній рік з персоналу звільнилось семеро людей, серед яких лікарі пенсійного віку та молоді спеціалісти. Останні не мають бажання працювати в селах. А саме їх не влаштовують умови життя та рівень заробітної плати. Щодо житлових умов, то їх вже намагались забезпечити надавши квартири з електроопаленням, бойлерами та меблями. Про те залишився ще один чинник, який подолати не змогли, а це низький дохід. Тому в наш час медицина в селі на межі зникнення.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.