Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі обговорювали проблему онкологічних захворювань

278 0

З нагоди Міжнародного дня боротьби проти раку, котре припало на 4 лютого, в Запоріжжі відбулося засідання щодо даної теми. За останньою інформацією, котра була оголошена на нещодавньому заході, відомо, що на території міста нараховується порядком 48 тисяч онкологічних хворих. Окрім цього, такий діагноз, як рак, оголошують більш ніж 5 тисячам громадянам щороку.

За останнім повідомленням першого заступника голови Запорізької обласної ради відомо, що наразі розробляється план дій, стосовно сучасного закладу з двома бункерами для проведення променевої терапії. Окрім цього, ще в 2018 році було придбано лінійний прискорювач, вартість якого становить більше ніж 64 мільйонів гривень.

Звернемо увагу, що тепер завдяки придбаному апарату, можна додатково обслуговувати ще 900 хворих. Таке обладнання дасть можливість зменшити час променевої терапії та уникнути масштабного опромінення оточуючих тканин, які знаходяться біля самої пухлини.

Надалі під час засідання виступала голова комісії з питань охорони здоров’я Запорізької області.  Олена Климченко доповіла, що майже у кожної п’ятої жінки зустрічаються випадки раку шийки матки. Це досить невтішні дані, тому жінка пропонує розпочати пілотний проект скринінгу.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.