Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » На Запоріжжі оголошено вирок наркоторгівцю

На Запоріжжі оголошено вирок наркоторгівцю

30 0
На Запоріжжі оголошено вирок наркоторгівцю

Днями суд Запоріжжя оголосив вирок чоловікові, котрий розповсюджував наркотичні речовини між місцевими жителями. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром Національної поліції Запорізької області.

Звернемо вашу увагу на тому, що даний інцидент був зафіксований ще восени нинішнього року. Працівники правоохоронних органів затримали на території населеного пункту Бердянськ жителя Вінницької області, котрий реалізував наркотичні речовини. Чоловік розповсюджував метадон у вигляді «закладок». Під час планового обшуку помешкання злочинця було зафіксовано 32 пакетики з наркотиками. Наголосимо на тому, що у злочинця було порядком 5 грамів наркотичних речовин.

Як наслідок на злочинця була запроваджена кримінальна справа. Слідство тривало пів року до оголошення вердикту суду. Окрім цього, правопорушника перевіряли до причетності аналогічних інцидентів.

У результаті місцевий суд оголосив винним чоловіка та оголосив йому вирок у вигляді позбавлення волі терміном до 5 років (умовно). Однак в апеляційному суді був оскаржений вирок і чоловіка приговорили до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, які належить відбувати реально.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.