Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі педагогічний заклад об’єднають з Хортицею реабілітаційною академією

950 0

Зовсім недавно, а саме 15 травня на зборах депутатів розглядалися питання на рахунок земельних відносин. Так в ході засідання був зроблений висновок чиновниками департаменту, що реорганізація педагогічного закладу приведе до економії.

Тому щоб зменшити витрати зі скарбниці Запорізького бюджету пішли на радикальні міри, а саме об’єднання педагогічного коледжу з навчальним закладом «ХНРА».

Депутати навели низку позитивних сторін даного проекту: забезпечення кваліфікованої виучки компетентних професіоналів, які матимуть можливість надавати обслуги на ринці праці в галузі освіти.

Також було повідомлено що реорганізація буде сприяти тому, щоб залишити в цілісності трудові посади та підвищити навантаження працівників сфери освіти. Зріст навантаження відбудеться також завдяки викладанню академічних предметів студентам-бакалаврам.

Слід зауважити, що вчителі академічного закладу матимуть спроможність займатися справами в організації освітніх заходів з концепції Нової української школи та братимуть участь в розробці прикладних довідників для педагогів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.