Інформує про події на Сході України

На Запоріжжі передали області державні дороги

1.99K 0

Більш ніж 5 тисяч кілометрів мають в своїй мережі Запорізьких автомобільних доріг місцевого значення, до обласних доріг належить більш ніж дві з половиною тисячі кілометрів, а до районних більше 28 тисяч кілометрів. Більше п’ятисот автодоріг загалом налічується в області, з яких обласного значення дев’ять десятків та районного значення більше чотирьох з половиною сотень.

Ці дороги до даного моменту були під управлінням Державним агенством автодоріг в Україні. Нещодавно в облдержадміністрації було проведено засідання комісії з питань прийому-передачі, результатом якої стало підписання більше п’яти сотень актів прийому-передачі.

За інформацією розміщеною на офіційному сайті влади області, в планах облдержадміністрації наступного року організація будівництва, реконструкції, ремонту та догляду за ними. А також будуть контролювати стан підзвітних доріг, виявляти  небезпечні аварійні частини на дорозі та місця де найчастіше трапляються дорожньо-транспортні пригоди, застосовувати міри по їх ліквідуванню та виділяти кошти на дані мережі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.